Менеджер З Персоналу: Все Про Професію Від Навичок До Зарплати

При використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання в межах першого абзацу на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням бренду видання AIN.UA. Матеріали з позначками «Новини компаній», «Анонси», «Акції», «Блоги» та PR публікуються на правах реклами. У чому різниця, які цілі та об’єкти обох. Бакалавр за освітою, отримала диплом журналістики за напрямом “Видавнича справа та редагування” у 2018 році.

скільки заробляє менеджер

Саме професію продакт-менеджерів у вишах поки не викладають, але якщо ви закінчили бізнес-школу, факультет економіки або маркетингу, частиною знань, потрібних для роботи, ви вже володієте. Деяким роботодавцям, наприклад, фармацевтичним, буде важливо, щоб у продакта була профільна освіта — глибокі знання про їхню продукцію. Невеликий попит на цю категорію менеджерів — 415 відкритих вакансій — пояснюється тим, що на велику групу компаній може бути усього один відділ з роботи з персоналом у складі трьох—п’яти осіб. У середніх компаніях — це, як правило, один HR-менеджер, ну а в малому бізнесі функції таких фахівців, як правило, виконує керівник компанії. Заробітки менеджерів з роботи з клієнтами впродовж останнього року залишаються доволі стабільними — у межах 20 тис.

Особистісні Якості, Потрібні Для Професії Менеджера

AIN.UA публікує найцікавіше з дослідження. Категорійний менеджер — це менеджер, який займається просуванням і організацією збуту товарів певної категорії. Серед плюсів — можливість розширювати свій кругозір та компетенції, працюючи з багатьма клієнтами з різних галузей. Особисто я люблю занурюватись в нові проєкти, дізнаватись про нові продукти та технології — це дуже захопливо. Також ведення мережевих клієнтів дозволяє налагоджувати особистий нетворкінг на глобальному рівні.

скільки заробляє менеджер

Будь-яка компанія, яка бере в роботу клієнтські проєкти і прагне довгострокової успішної співпраці, не може обійтися без акаунт-менеджера. Як виглядає ця професія зсередини і як стати акаунт-менеджером, розповідає Альона Новікова — Head of Accounting Sales Development Representative вакансії and New Business Digital Chain (mr.fish) із 15-річним досвідом у професії. Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Продакт-менеджер» на ел. Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Менеджер з персоналу» на ел.

Чим Займається Акаунт-менеджер

Він відповідає за якісне та своєчасне виконання клієнтських замовлень. Це перша людина в компанії чи агенції, з якою стикається клієнт. Саме від його професіоналізму залежить, чи складеться подальша співпраця.

скільки заробляє менеджер

Найтиповішу (загальну) вакансію у цій сфері дуже важко уявити, тому розгляньмо обов’язки найбільш поширених професій у сфері маркетингу. Менеджмент (з англійської «керувати») — це напрям діяльності, пов’язаний з організацією та контролем робочого процесу. Відповідно, менеджер — це фахівець, який керує процесами виробництва, товарообігу, надання послуг у певному відділі чи в межах усього підприємства, а також контролює якість робіт, їхню ефективність. Це лідер, який може організувати колектив довкола спільної мети, мотивувати команду до ефективної та якісної роботи. Хороший фахівець із менеджменту — це симбіоз управлінця, стратега, мотиватора, посередника між компанією та її клієнтами.

Середні зарплати перших у січні-березні 2023 року коливалися від 18,5 до 34 тис. Найбільше заробляють спеціалісти, залучені в сегменті нерухомості (30–34 тис. грн за період січень-березень). Середньомісячні доходи фахівців у сфері роздрібної торгівлі складають у межах 18,5 тис. Якщо порівняти ці цифри з даними за осінь 2022 року, то можна зауважити повільну, але стабільну тенденцію до збільшення зарплат менеджерів цього сегменту. Щоб стати менеджером з продажу, не потрібно здобувати вищу освіту. Але ви можете покращити свої навички на спеціальних курсах з продажу.

Які Навички Потрібні Продакт-менеджеру

Адже мало що може бути більш ризиковано, ніж перевезення грошей та цінностей, якими щодня займаються інкасатори. Головне завдання логістики — ефективне управління товарними запасами, у результаті чого компанія мінімізує кошти на доставку і збереження товарів. Вчитель — це людина, яка займається вихованням та освітою дітей в школі.

Скористуйтеся формою входу або введіть інший. Також багато успішних представників професії пропонують всім, хто хоче освоїти професію, пройти курси. Ви отримаєте листа з лінком для створення нового. Хірург — це лікар, який отримав вищу медичну освіту і спеціалізується на операційних втручаннях. Супервайзер — це той, хто здійснює управління торговими представниками, мерчандайзерами, рекламними агентами та промоутерами.

Менеджери З Маркетингу

Причому практично всі менеджери з продажу одержують додатковий дохід у вигляді відсотка від укладених угод. Профільна освіта для такого фахівця не обов’язкова, але будь-яка вища освіта може стати в пригоді. Я, наприклад, закінчила КПІ за спеціальністю «інженер комп’ютерних систем». Багато чого з того, що ми вивчали, далеке від моєї нинішньої роботи.

Головними особистими якостями є креативність, ініціативність і комунікабельність. В Україні про професію менеджера дізналися на початку 90-х років — країна переходила на ринкові відносини. Новий фах став одним з найбільш затребуваних. І сьогодні попит на управлінців залишається досить високим. Рівень заробітної плати менеджерів варіюється від 300 у.о. Причина такого широкого діапазону криється у дуже різних функціональних обов’язках і відповідальності менеджерів різних категорій.

Обов’язки менеджера з персоналу (HR-менеджера) залежать від розміру та структури компанії. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Щоб стати хорошим акаунт-менеджером, потрібно структурно мислити, любити людей та вміти знаходити з ними спільну мову. Інкасатор — професія для тих, хто любить ризик.

Саме від рішень і дій цього фахівця залежить розвиток бізнесу, рівень прибутку й фінансових витрат. Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «HR-менеджер» на ел. Онлайн-курси на Coursera та подібних ресурсах можуть замінити будь-який університет та підготувати людину до роботи краще й швидше. Також можна пройти спеціальні курси в Laba — їхня перевага в тому, що ментори https://wizardsdev.com/ та викладачі мають реальний досвід і навчають слухачів на прикладі справжніх кейсів та завдань. Успішний акаунт-менеджер має всі шанси стати директором креативного агентства або продовжити свою кар’єру на стороні клієнта в ролі бренд-менеджера чи менеджера продукту. Продакт-менеджер — це людина, яка повністю контролює процес і несе відповідальність за створення нового продукту.

  • Навчальні програми за спеціальністю «Менеджмент» передбачені в багатьох вишах України.
  • Робота на кожній ланці має як переваги, так і недоліки.
  • Інкасатор — професія для тих, хто любить ризик.
  • У невеликих командах одна людина може закривати завдання обох напрямів.
  • Також позитивно на затребуваність менеджерів впливає розвиток ринку і постійна поява нових категорій продукції.

Це топменеджери або найвище керівництво. Ухвалюють ключові рішення, планують стратегічні цілі, несуть відповідальність за весь бізнес перед його власниками. Представники вищої ланки — керівники компаній.

Профільна освіта менеджера — запорука швидкого працевлаштування. Навчальні програми за спеціальністю «Менеджмент» передбачені в багатьох вишах України. Здобути потрібну освіту можна за кордоном, на очних, заочних чи онлайн-курсах. Фахівці, які планують підвищити власну кваліфікацію, проходять майстер-класи.

Він також розробляє програми нових тренінгів, графіки їх проведення і комплектує групи для навчання, а для нових співробітників організовує ознайомче навчання й адаптацію. Менеджер з персоналу ВД «Автоцентр» має не лише добирати персонал, а й брати участь у його оцінюванні і навчанні, а також забезпечувати внутрішній PR. Попит на менеджерів з маркетингу становить 672 відкриті вакансії, а початкова заробітна плата — у середньому 830 дол. Висока вартість фахівців зумовлена тим, що в обов’язки маркетологів входить стратегічна діяльність (рекламні і PR кампанії, розробка продуктів, аналітика і дослідження). Їхня діяльність істотно впливає на роботу компанії і як результат потребує вищого рівня відповідальності і наявності глибоких спеціалізованих знань. Своєю чергою, менеджери з продажу працюють на тактичному рівні, сконцентрувавши усю свою діяльність безпосередньо на роботі з клієнтами (переговори, презентації, підтримка під час впровадження тощо).